Divize stavební

Stavební práce

Provádíme všechny běžné stavební práce od oprav zařízení až po výstavbu menších celků. Divize zajistí dle požadavků odběratele také drobné stavební práce. Běžně provádíme opravy a zřizování chodníků, opravy schodišť, odvodnění různých prostor a rovněž úpravy a výstavbu rodinných domů.

VYBRANÉ REALIZACE

Opěrná zeď Slovinská ulice, Praha 10 (FOTO 1), vybudování cest a opěrné zdi u Hamerského potoka, Praha 10 (FOTO 2), oprava schodišťě ve Sněženkové ulici, Praha 10 (FOTO 3), v minulosti například výstavba rodinných domů v lokalitě Dolní Chabry.

Foto 3

Foto 2

Foto 1

Kamenické práce

Specifikem divize stavební jsou odborné kamenické práce, které se uplatňují u renovací fontán či schodišť a dalších prvků ve veřejném prostoru, ale i při realizacích pro soukromý sektor. Jde o práci s přírodním kamenem (žula, kvarcit, andezit) a pokládky tzv. benátské dlažby. Zajišťujeme rovněž opravy soch a skulptur provedených z kamene.

VYBRANÉ REALIZACE

Spolupráce při opravách podlah v letohrádku královny Anny na Pražském hradě, zřízení zpevněného povrchu za použití andezitu u rodinného domu v Jílovém u Prahy (FOTO 4), oprava balustrády z pískovce v Heroldových sadech, Praha 10 (FOTO 5), oprava pískovcové skulptury „Orionka“, Praha 10 (FOTO 6), realizace kamenného můstku ze žuly v zahradě rodinného domu v Pyšelích (FOTO 7).

Foto 7

Foto 6

Foto 5

Foto 4

Zámečnické práce

Provádíme drobné i rozsáhlejší zámečnické práce ve veřejném prostoru i u soukromých subjektů včetně prací z nerezové oceli. Jde o opravy zábradlí a pergol, instalaci nerezových sportovních a vodních prvků a opravy kovových skulptur.

VYBRANÉ REALIZACE

Oprava skulptury „Solidarita“, Praha 10 (FOTO 8), kompletní realizace pergol v ulici Chrpová, Praha 10 dle našeho návrhu (FOTO 9), instalace nerezových sportovních prvků v Praze-Malešicích a na Zahradním městě (FOTO 10), opravy prosklených protihlukových stěn.

Foto 10

Foto 9

Foto 8