Divize stavební

Divize stavební

Divize vodních prvků

Divize technických služeb

Stavební práce

Provádíme všechny běžné stavební práce od oprav zařízení až po výstavbu menších celků. Divize zajistí dle požadavků odběratele také drobné stavební práce. Běžně provádíme opravy a zřizování chodníků, opravy schodišť, odvodnění různých prostor a rovněž úpravy a výstavbu rodinných domů.

VYBRANÉ REALIZACE

Opěrná zeď Slovinská ulice, Praha 10 (FOTO 1), vybudování cest a opěrné zdi u Hamerského potoka, Praha 10 (FOTO 2), oprava schodišťě ve Sněženkové ulici, Praha 10 (FOTO 3), v minulosti například výstavba rodinných domů v lokalitě Dolní Chabry.

Foto 3

Foto 2

Foto 1

Kamenické práce

Specifikem divize stavební jsou odborné kamenické práce, které se uplatňují u renovací fontán či schodišť a dalších prvků ve veřejném prostoru, ale i při realizacích pro soukromý sektor. Jde o práci s přírodním kamenem (žula, kvarcit, andezit) a pokládky tzv. benátské dlažby. Zajišťujeme rovněž opravy soch a skulptur provedených z kamene.

VYBRANÉ REALIZACE

Spolupráce při opravách podlah v letohrádku královny Anny na Pražském hradě, zřízení zpevněného povrchu za použití andezitu u rodinného domu v Jílovém u Prahy (FOTO 4), oprava balustrády z pískovce v Heroldových sadech, Praha 10 (FOTO 5), oprava pískovcové skulptury „Orionka“, Praha 10 (FOTO 6), realizace kamenného můstku ze žuly v zahradě rodinného domu v Pyšelích (FOTO 7).

Foto 7

Foto 6

Foto 5

Foto 4

Zámečnické práce

Provádíme drobné i rozsáhlejší zámečnické práce ve veřejném prostoru i u soukromých subjektů včetně prací z nerezové oceli. Jde o opravy zábradlí a pergol, instalaci nerezových sportovních a vodních prvků a opravy kovových skulptur.

VYBRANÉ REALIZACE

Oprava skulptury „Solidarita“, Praha 10 (FOTO 8), kompletní realizace pergol v ulici Chrpová, Praha 10 dle našeho návrhu (FOTO 9), instalace nerezových sportovních prvků v Praze-Malešicích a na Zahradním městě (FOTO 10), opravy prosklených protihlukových stěn.

Foto 10

Foto 9

Foto 8